بایگانی نوشته‌ها


نوشابه های انرژی زا

نوشابه های انرژی زا

نوشیدنی انرژی زا برای افزایش تمرکز، انرژی و هوشیاری ساخته شده‌ است. افراد در همه‌ی سنین آنها را مصرف می‌کنند و محبوبیت‌شان در‌حال‌افزایش است، اما برخی صاحب‌نظران نسبت‌به مضرات آنها هشدار می‌دهند که همین باعث شده عده‌ای از مردم در مورد مفیدبودن آنها تردید کنند.

همه چیز در مورد غلات

همه چیز در مورد غلات

غلات گیاهانی از خانواده گندمیان هستند كه گیاهان علفی تك لپه‌ای بوده و دانه‌های ریز آنها، مصرف خوراكی دارد. غلات گیاهانی یك ساله هستند، یعنی چرخه زندگی خود را در یك فصل زراعی به پایان می‌رسانند.دانه‌های غلات در زمره‌ی بزرگ‌ترین منابع تامین کننده‌ انرژی مواد غذایی در جهان به شمار می‌آیند. سه نوع از پرمصرف‌ترین آنها شامل گندم، برنج و ذرت می‌شود.

همه چیز در مورد روغن حیوانی

همه چیز در مورد روغن حیوانی

روغن حیوانی نوعی روغن جامد مخصوص سرخ کردن بوده که نسبت به دیگر روغن‌های جامد موجود در بازار سالم‌تر است و خطر لخته شدن خون و سکته را کاهش می‌دهد. این روغن به طور سنتی معمولا در دو فصل بهار و پاییز درست می‌شود و نوع بهاره آن به دلیل استفاده حیوانات از علف‌های تازه‌ی بهار، عطر و بوی بهتری دارد. دو نوع روغن حیوانی گاوی و گوسفندی وجود دارد که نوع گوسفندی آن خوشمزه‌تر و گران قیمت‌تر است.

همه چیز درباره ی فناوری بسته بندی اسپتیک

همه چیز درباره ی فناوری بسته بندی اسپتیک

اسپتیک را ممکن است در صنایع غذایی بارها و بارها شنیده باشید. اسپتیک یا به عبارت دیگر آسپتیک یکی از فرآیندهای تولید در صنایع غذایی بوده و یک روش فرآیند برای محصولات مایع (به خصوص مواد غذایی یا دارویی) از پیش استریلیزه شده است. فرآیند اسپتیک می تواند قابلیتی را برای یک محصول پایداری را ایجاد کنند که نیازی به یخچال ندارشته باشد و یکی از روش های عالی برای نگهداری مواد غذایی می باشد.